• Gyeng?nl?t?knak
  • Magyar
  • English
  • Deutsch
2017. november 20. hétfő, Jolán napja    
Oktatási tevékenység > PhD képzés > PhD fokozatot szereztek

PhD fokozatot szereztek

 
 
1995-ben
 
 
Név
Kar
Képzési forma
Hazim Nayel Abdelfattah Dmour
 
Bányamérnöki Kar
nappali tagozat
 
 
1996-ban
 
 
Név
Kar
Képzési forma
Károly Zoltán
 
Kohómérnöki Kar
nappali tagozat
 
 
1997-ben
 
 
Név
Kar
Képzési forma
Ahmed Ayadh Mohamed Amran
 
Bányamérnöki Kar
nappali tagozat
Manfred Schölch
 
Bányamérnöki Kar
egyéni felkészülés
Szergej Devyatkin
 
Kohómérnöki Kar
nappali tagozat
Palotás Árpád Bence
 
Kohómérnöki Kar
levelező tagozat
 
 
1998-ban
 
 
Név
Kar
Képzési forma
Dr. Paulovics Anita
 
Állam- és Jogtudományi Kar
nappali tagozat
Dr. Szilágyi István
 
Állam- és Jogtudományi Kar
egyéni felkészülés
Név
Kar
Képzési forma
Kis Márta
 
Bányamérnöki Kar
nappali tagozat
Katona Gábor
 
Bányamérnöki Kar
levelező tagozat
Faitli József
 
Bányamérnöki Kar
levelező tagozat
Marc Köppen
 
Gazdaságtudományi Kar
egyéni felkészülés
Fülöp Tibor
 
Gépészmérnöki Kar
nappali tagozat
Kalmár László
 
Gépészmérnöki Kar
levelező tagozat
Karaffa Ferenc
 
Gépészmérnöki Kar
levelező tagozat
Jánosfy Gyula
 
Kohómérnöki Kar
nappali tagozat
Mertinger Valéria
 
Kohómérnöki Kar
levelező tagozat
Csepeli Zsolt
 
Kohómérnöki Kar
nappali tagozat
Sevcsik Mónika
 
Kohómérnöki Kar
nappali tagozat
Gál Sémer Sándor
 
Kohómérnöki Kar
nappali tagozat
Dr. Komáromy Sándor
 
Bölcsészettudományi Kar
egyéni felkészülés
 
 
1999-ben
 
Név
Kar
Képzési forma
Jámborné dr. Róth Erika
 
Állam- és Jogtudományi Kar
egyéni felkészülés
Dr. Szabó István
 
Állam- és Jogtudományi Kar
levelező tagozat
Dr. Bódig Mátyás
 
Állam- és Jogtudományi Kar
levelező tagozat
Dr. Loss Sándor
 
Állam- és Jogtudományi Kar
levelező tagozat
Török Béla 
 
Kohómérnöki Kar
nappali tagozat
Mohamed Abdelrahman Ahmed
 
 
Gépészmérnöki Kar
nappali tagozat
Név
Kar
Képzési forma
Bányainé Tóth Ágota
 
Gépészmérnöki Kar
nappali tagozat
Bányai Tamás
 
Gépészmérnöki Kar
nappali tagozat
Kovács Balázs
 
Bányamérnöki Kar
levelező tagozat
 
Smadi Raid Ahmed
 
Gépészmérnöki Kar
nappali tagozat
Farzad Rayegani
 
Gépészmérnöki Kar
levelező tagozat
Heidrich Balázs
 
Gazdaságtudományi Kar
levelező tagozat
Hegedűs Éva
 
Kohómérnöki Kar
levelező tagozat
Sándorné dr. Kriszt Éva
 
Gazdaságtudományi Kar
egyéni felkészülés
 
 
 
2000-ben
 
 
Név
Kar
Képzési forma
Dr. Károlyi Géza
 
Állam- és Jogtudományi Kar
levelező tagozat
Dr. Fodor László
 
Állam- és Jogtudományi Kar
nappali tagozat
Bagoly Csilla
 
Bölcsészettudományi Kar
nappali tagozat
Kontor István
 
Bölcsészettudományi Kar
egyéni felkészülés
Győrfi Tamás
 
Állam- és Jogtudományi Kar
egyéni felkészülés
Csemáné dr. Váradi Erika
 
Állam- és Jogtudományi Kar
egyéni felkészülés
Dr. Eszes István
 
Gazdaságtudományi Kar
egyéni felkészülés
Rüdiger Mehlem
 
Műszaki Földtudományi Kar
egyéni felkészülés
Dieter Gessner
 
Műszaki Földtudományi Kar
egyéni felkészülés
Balázsi Csaba
 
Anyag- és Kohómérnöki Kar
levelező tagozat
Petró Rita
 
Állam- és Jogtudományi Kar
nappali tagozat
Név
Kar
Képzési forma
Kovács Levente
Gazdaságtudományi Kar
egyéni felkészülés
Dr. Horváth Gézáné dr. Culmann Ildikó
Gazdaságtudományi Kar
egyéni felkészülés
 
 
 
2001-ben
 
 
Név
Kar
Képzési forma
Kuti István
Anyag- és Kohómérnöki Kar
nappali tagozat
Csonka Béla
Gépészmérnöki Kar
nappali tagozat
Siménfalvi Zoltán
Gépészmérnöki Kar
nappali tagozat
Barth István
Bölcsészettudományi Kar
egyéni felkészülés
Dr. Erdős Éva
Állam- és Jogtudományi Kar
levelező tagozat
Dr. Csák Csilla
Állam- és Jogtudományi Kar
levelező tagozat
Dr. Nyitrai Péter
Állam- és Jogtudományi Kar
egyéni felkészülés
Szűcsné dr. Siska Katalin
Állam- és Jogtudományi Kar
levelező tagozat
Dr. Balogh Judit
Állam- és Jogtudományi Kar
levelező tagozat
Dr. Tikász László
Anyag- és Kohómérnöki Kar
egyéni felkészülés
Pintér Richárd Zoltán
Anyag- és Kohómérnöki Kar
levelező tagozat
Báder Enikő
Anyag- és Kohómérnöki Kar
nappali tagozat
Alexandr Viktorovics Beljajev
Anyag- és Kohómérnöki Kar
nappali tagozat
Deák Csaba
Gazdaságtudományi Kar
levelező tagozat
Tóth Lajos
Gazdaságtudományi Kar
levelező tagozat
Kapás Judit
Gazdaságtudományi Kar
levelező tagozat
Hollóné dr. Kacsó Erzsébet
Gazdaságtudományi Kar
egyéni felkészülés
Dr. Jánosa András
Gazdaságtudományi Kar
egyéni felkészülés
Helmuth G. Polzer
Gazdaságtudományi Kar
egyéni felkészülés
Dr. Varga Ádám
Állam- és Jogtudományi Kar
egyéni felkészülés
Dr. Virág György
Állam- és Jogtudományi Kar
egyéni felkészülés
Dr. Barta Judit
Állam- és Jogtudományi Kar
levelező tagozat
Dr. Csákó Györgyi
Állam- és Jogtudományi Kar
nappali tagozat
Név
Kar
Képzési forma
Nyári Zsuzsanna
Műszaki Földtudományi Kar
levelező tagozat
Takács Ernő
Műszaki Földtudományi Kar
levelező tagozat
Páy Gábor
Gépészmérnöki Kar
levelező tagozat
Horváth Zita
Bölcsészettudományi Kar
nappali tagozat
Majoros Krisztina
Gazdaságtudományi Kar
nappali tagozat
Rontó Viktória
Anyag- és Kohómérnöki Kar
nappali tagozat
 
 
 
2002-ben
 
 
Név
Kar
Képzési forma
Brigitte Glatzel
Állam- és Jogtudományi Kar
egyéni felkészülés
Samad Dadvandipour
Gépészmérnöki Kar
levelező tagozat
Kuki Ákos
Anyag- és Kohómérnöki Kar
nappali tagozat
Németh Szabolcs
Anyag- és Kohómérnöki Kar
nappali tagozat
Zupkó István
Anyag- és Kohómérnöki Kar
levelező tagozat
Petrovichné Wopera Zsuzsa
Állam- és Jogtudományi Kar
levelező tagozat
Marton Emőke
Állam- és Jogtudományi Kar
nappali tagozat
Donat Ebert
Állam- és Jogtudományi Kar 
egyéni felkészülés
Szegedi Krisztina
Gazdaságtudományi Kar
nappali tagozat
Luttenberger Zoltán
Gazdaságtudományi Kar
egyéni felkészülés
Sümegi István
Műszaki Földtudományi Kar
levelező tagozat
Dr. Papp Zoltán
Műszaki Földtudományi Kar
egyéni felkészülés
Janiga Gábor
Gépészmérnöki Kar
nappali tagozat
Kiss Noémi
Bölcsészettudományi Kar
nappali tagozat
Horváth Csaba
Gazdaságtudományi Kar
nappali tagozat
Zsuga János
Műszaki Földtudományi Kar
levelező tagozat
 
 2003-ban
 
Név
Kar
Képzési forma
Nehéz Károly Róbert
Gépészmérnöki Kar
nappali tagozat
Hornyák Olivér
Gépészmérnöki Kar
nappali tagozat
Bakos István László
Anyag- és Kohómérnöki Kar
egyéni felkészülés
Dr. Molnár István János 
Állam- és Jogtudományi Kar
egyéni felkészülés
Dr. Sáry Pál
Állam- és Jogtudományi Kar
levelező tagozat
Dr. Gedeon Magdolna Ágnes
Állam- és Jogtudományi Kar
nappali tagozat
Dr. Kormos Erzsébet
Állam- és Jogtudományi Kar
egyéni felkészülés
Dr. Heinerné dr. Barzó Tímea
Állam- és Jogtudományi Kar
levelező tagozat
Dr. Rácz Zoltán
Állam- és Jogtudományi Kar
egyéni felkészülés
Dr. Kardos Sándor
Állam- és Jogtudományi Kar
egyéni felkészülés
Braun Gábor
Anyag- és Kohómérnöki Kar
nappali tagozat
Vadászi Marianna
Műszaki Földtudományi Kar
nappali tagozat
Dovrtel Gusztáv
Műszaki Földtudományi Kar
levelező tagozat
Dr. Farkas István
Műszaki Földtudományi Kar
egyéni felkészülés
Dr. Kirchfeld Mária
Gépészmérnöki Kar
egyéni felkészülés
Babcsán Norbert
Anyag- és Kohómérnöki Kar
levelező tagozat
Dr. Horváth Krisztina
Állam- és Jogtudományi Kar
nappali tagozat
  
2004-ben
 
Név
Kar
Képzési forma
Varga László
Anyag- és Kohómérnöki Kar
nappali tagozat
Dr. Pribula László
Állam- és Jogtudományi Kar
levelező tagozat
Szabó Péter
Gépészmérnöki Kar
nappali tagozat
Dr. Fakó Edit
Állam- és Jogtudományi Kar
nappali tagozat
Dr. M. Nyitrai Péter
Állam- és Jogtudományi Kar
nappali tagozat
Stefán Péter
Gépészmérnöki Kar
nappali tagozat
Mádai Ferenc 
Műszaki Földtudományi Kar
levelező tagozat
Karajz Sándor
Gazdaságtudományi Kar
levelező tagozat
Suhányi Erzsébet
Gazdaságtudományi Kar
egyéni felkészülés
Név
Kar
Képzési forma
Sebő Sándor
Anyag- és Kohómérnöki Kar
levelező tagozat
Fedor Ferenc
Műszaki Földtudományi Kar
nappali tagozgat
Scholtz Péter
Műszaki Földtudományi Kar
levelező tagozat
Dr. Sulyok Gábor
Állam- és Jogtudományi Kar
levelező tagozat
Dr. Sántha Ferenc 
Állam- és Jogtudományi Kar
egyéni felkészülés
Tarján Iván
Műszaki Földtudományi Kar
levelező tagozat
Dr. Chikán Géza
Műszaki Földtudományi Kar
egyéni felkészülés
Dr. Koloszár László
Műszaki Földtudományi Kar
egyéni felkészülés
Szirbik Sándor Mátyás
Gépészmérnöki Kar
nappali tagozat
Kunos István
Gazdaságtudományi Kar
egyéni felkészülés
Dr. Kovács (Bakonyi) István
Bölcsészettudományi Kar
egyéni felkészülés
Erik Štenpien
Állam- és Jogtudományi Kar
egyéni felkészülés
Könözsy László
Gépészmérnöki Kar
nappali tagozat
Dr. Csathó Beáta
Műszaki Földtudományi Kar
egyéni felkészülés
Gárdus Zoltán János
Műszaki Anyagtudományi Kar
egyéni felkészülés
Magyar Anita
Műszaki Anyagtudományi Kar
nappali tagozat
Rétfalvi Györgyi
Bölcsészettudományi Kar
nappali tagozat
Porkoláb Tibor
Bölcsészettudományi Kar
levelező tagozat
  
2005-ben
 
Név
Kar
Képzési forma
Sztermen Gusztávné
Műszaki Földtudományi Kar
egyéni felkészülés
Havelda Tamás
Műszaki Földtudományi Kar
egyéni felkészülés
Barkóczy Péter
Műszaki Anyagtudományi Kar
nappali tagozat
Gubán Miklós
Gépészmérnöki Kar
egyéni felkészülés
Gubán Ákos
Gépészmérnöki Kar
egyéni felkészülés
Csótainé dr. Bárczy Klára Eszter
 
Bölcsészettudományi Kar
egyéni felkészülés
Név
Kar
Képzési forma
Dr. Harsági Viktória
Állam- és Jogtudományi Kar
nappali tagozat
Horváth Judith
Műszaki Anyagtudományi Kar
nappali tagozat
Ormos László
Gépészmérnöki Kar
levelező tagozat
Dr. Török Lajos
Gazdaságtudományi Kar
levelező tagozat
Dr. Szikora Veronika Tünde
Állam- és Jogtudományi Kar
nappali tagozat
Dr. Törő Emese
Állam- és Jogtudományi Kar
levelező tagozat
Dr. Szathmáry Béla Ferenc
Állam- és Jogtudományi Kar
egyéni felkészülés
Dr. Angyal Zoltán Ferenc 
Állam- és Jogtudományi Kar
nappali tagozat
Breuer János
Műszaki Földtudományi Kar
egyéni felkészülés
Madarász Tamás Sámuel
Műszaki Földtudományi Kar
nappali tagozat
Leskóné Mannheim Viktória
Műszaki Földtudományi Kar
nappali tagozat
Farag Mohamed Abdumula
Műszaki Földtudományi Kar
nappali tagozat
Bashar Hasan Rayes
Műszaki Földtudományi Kar
nappali tagozat
Szabó Norbert Péter
Műszaki Földtudományi Kar
nappali tagozat
Siskáné Szilasi Beáta
Műszaki Földtudományi Kar
nappali tagozat
Vojuczki Péter
Műszaki Földtudományi Kar
egyéni felkészülés
Bedecs László Attila
Bölcsészettudományi Kar
nappali tagozat
Nagy Gábor István
Bölcsészettudományi Kar
levelező tagozat
Tóth Szilvia Júlia
Bölcsészettudományi Kar
egyéni felkészülés
Kovács Béla Lóránt
Bölcsészettudományi Kar
nappali tagozat
Zsalbasüren Batzandan
Állam- és Jogtudományi Kar
nappali tagozat
Lénárt Zoltán Levente
Bölcsészettudományi Kar
egyéni felkészülés
Varga Julianna Katalin
Bölcsészettudományi Kar
egyéni felkészülés
Kovács György
Gépészmérnöki Kar
nappali tagozat
Dr. Bernáth Attila
Gazdaságtudományi Kar
egyéni felkészülés
Nagy Szabolcs
Gazdaságtudományi Kar
nappali tagozat
Kacsukné dr. Bruckner Lívia Judit
Gépészmérnöki Kar
egyéni felkészülés
Dr. Felszeghi Sára
Bölcsészettudományi Kar
egyéni felkészülés
Pálfi Ágnes
Bölcsészettudományi Kar
egyéni felkészülés
 
 
2006-ban
 
Név
Kar
Képzési forma
Dr. Mátyás Imre
Állam- és Jogtudományi Kar
nappali tagozat
Dr. Tóth Zoltán József
Állam- és Jogtudományi Kar
egyéni felkészülés
Dr. Takács Tibor
Állam- és Jogtudományi Kar
nappali tagozat
Dr. Babják Ildikó
Állam- és Jogtudományi Kar 
nappali tagozat
Somody Anikó
Műszaki Földtudományi Kar
levelező tagozat
Németh Norbert
Műszaki Földtudományi Kar
nappali tagozat
Becze Levente
Műszaki Anyagtudományi Kar
nappali tagozat
Leskovics Katalin                                                                          
Műszaki Anyagtudományi Kar
nappali tagozat
Kollányi Tibor István
Gépészmérnöki Kar
nappali tagozat
Czupy Imre
Gépészmérnöki Kar
levelező tagozat
Baksa Attila
Gépészmérnöki Kar
nappali tagozat
Pere Balázs
Gépészmérnöki Kar
nappali tagozat
Dr. Pázmándi Kinga Ágnes
Állam- és Jogtudományi Kar
levelező tagozat
Szele Bálint
Bölcsészettudományi Kar
nappali tagozat
Nádor Éva Katalin
Gazdaságtudományi Kar
egyéni felkészülés
Ali Ahmed Jalalh
Műszaki Földtudományi Kar
nappali tagozat
Dr. Pákozdi Csaba
Állam- és Jogtudományi Kar
egyéni felkészülés
Menyhárt Eszter (Pethő Eszter)
Gazdaságtudományi kar
nappali tagozat
Nyiry Attila
Gazdaságtudományi Kar
egyéni felkészülés
Éva Acqui
Bölcsészettudományi Kar
egyéni felkészülés
Bartha Zoltán
Gazdaságtudományi Kar
nappali tagozat
Zsugyel János István
Gazdaságtudományi Kar
egyéni felkészülés
Csicsovszki Gábor
Műszaki Anyagtudományi Kar
nappali tagozat
 
2007-ben
 
Név
Kar
Képzési forma
Turzó Zoltán Tibor
Műszaki Földtudományi Kar
levelező tagozat
Szabó Tibor
Műszaki Földtudományi Kar
levelező tagozat
Bereczki Ágnes
Műszaki Földtudományi Kar
levelező tagozat
Dr. Szemmelveisz Tamásné dr. Hodvogner Anna Katalin
Műszaki Anyagtudományi Kar
egyéni felkészülés
Dr. Jónap Károly
Gépészmérnöki Kar
(AKKI)
egyéni felkészülés
Dr. Jakab András Bálint
Állam- és Jogtudományi Kar
egyéni felkészülés
Rosta Andrea (Tóth Andrea)
Állam- és Jogtudományi Kar
levelező tagozat
Dr. Kiss Anna
Állam- és Jogtudományi Kar
egyéni felkészülés
Dr. Olajos István
Állam- és Jogtudományi Kar
nappali tagozat
Mádai Viktor
Műszaki Földtudományi Kar
levelező tagozat
Maros Gyula József
Műszaki Földtudományi Kar
egyéni felkészülés
Kocsis Edit
Műszaki Földtudományi Kar
egyéni felkészülés
Czehelszky Zsuzsanna
Műszaki Földtudományi Kar
levelező tagozat
Fügedi Péter Ubul
Műszaki Földtudományi Kar
egyéni felkészülés
Szarka Györgyi Judit
Műszaki Földtudományi Kar
nappali tagozat
Prácser Ernő
Műszaki Földtudományi Kar
levelező tagozat
Tózsa-Rigó Attila Győző
Bölcsészettudományi Kar
nappali tagozat
Tircsné Propper Valéria
Bölcsészettudományi Kar
egyéni felkészülés
Dr. Nagy Andrea
Állam- és Jogtudományi Kar
nappali tagozat
Dr. Kenderes György
Állam- és Jogtudományi Kar
levelező tagozat
Dr. Kovácsné dr. Sipos Ágnes Margit
Állam- és Jogtudományi Kar
nappali tagozat
Dr. Egedi Anita Krisztina
Állam- és Jogtudományi Kar
levelező tagozat
Jörg Dauernheim
Állam- és Jogtudományi Kar
egyéni felkészülés
Dr. Tamási Erzsébet
Állam- és Jogtudományi Kar
egyéni felkészülés
Dr. Koncz Ibolya Katalin
Állam- és Jogtudományi Kar
levelező tagozat
Dr. Leszkoven László
Állam- és Jogtudományi Kar
egyéni felkészülés
Erős Adrienn
Gazdaságtudományi Kar
levelező tagozat
Fegyverneki György
Műszaki Anyagtudományi Kar
nappali tagozat
Név
Kar
Képzési forma
Lukács Sándor
Műszaki Anyagtudományi Kar
levelező tagozat
Taszner Zoltán
Műszaki Anyagtudományi Kar
levelező tagozat
Vizi Gábor
Gépészmérnöki Kar
nappali tagozat
Berényi László
Gazdaságtudományi Kar
nappali tagozat
Almási Andrea (Osváth Andrea)
Bölcsészettudományi Kar
nappali tagozat
Koós István
Bölcsészettudományi Kar
nappali tagozat
Svéda Mária
Műszaki Anyagtudományi Kar
levelező tagozat
Felde Imre
Műszaki Anyagtudományi Kar
levelező tagozat
Nagy Erzsébet
Műszaki Anyagtudományi Kar
nappali tagozat
Tomolya Kinga
Műszaki Anyagtudományi
nappali tagozat
Petkó Mihály Péter
Állam- és Jogtudományi Kar
levelező tagozat
Árva Zsuzsanna
Állam- és Jogtudományi Kar
levelező tagozat
 
2008-ban
 
Név
Kar
Képzési forma
Deres Petronella
Állam- és Jogtudományi Kar
egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
Nagy Anita Zsuzsanna
Állam- és Jogtudományi Kar
egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
Elek Balázs
Állam- és Jogtudományi Kar
egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
Gula József
Állam- és Jogtudományi Kar
egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
Mester Csaba
Gazdaságtudományi Kar
egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
Marián Gál
Gazdaságtudományi Kar
szervezett képzésen kívüli egyéni felkészülés
Pásztory Tamás László
Gazdaságtudományi Kar
szervezett képzésen kívüli egyéni felkészülés
 
Név
Kar
Képzési forma
Lulu Maged Mustafa Mokhtar
Bölcsészettudományi Kar
egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
Havellant Orsolya
Műszaki Földtudományi Kar
egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
Kiss Tibor
Műszaki Földtudományi Kar
egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
Rowshan Reza
Gépészmérnöki és Informatikai Kar
 
nappali tagozat
Mileff Péter
Gépészmérnöki és Informatikai Kar
nappali tagozgat
Kulcsár Gyula
Gépészmérnöki és Informatikai Kar
nappali tagozat
Johanyák Zsolt Csaba
Gépészmérnöki és Informatikai Kar
szervezett képzésen kívüli egyéni felkészülés
Gyurkó István
Gépészmérnöki és Informatikai Kar
szervezett képzésen kívüli egyéni felkészülés
Dr. Balásházy Mária
Állam- és Jogtudományi Kar
szervezett képzésen kívüli egyéni felkészülés
Dr. Kállai Ernő
Állam- és Jogtudományi Kar
szervezett képzésen kívüli egyéni felkészülés
Dr. Nagy Zoltán
Állam- és Jogtudományi Kar
szervezett képzésen kívüli egyéni felkészülés
Gerhard Karl Josef Lang
Gazdaságtudományi Kar
szervezett képzésen kívüli egyéni felkészülés
Péterfy Gergely
Bölcsészettudományi Kar
egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
Petővári Ákos Béla
Bölcsészettudományi Kar
egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
Kozsely Gábor
Műszaki Anyagtudományi Kar
nappali tagozat
Gábor Tamás József
Műszaki Anyagtudományi Kar
nappali tagozat
Tamásné Csányi Judit
Műszaki Anyagtudományi Kar
nappali tagozat
Tóth  János
Műszaki Anyagtudományi Kar
egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
 
Név
Kar
Képzési forma
Kovács József
Gépészmérnöki és Informatikai Kar
szervezett képzésen kívüli egyéni felkészülés
Gombkötő Imre
Műszaki Földtudományi Kar
egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
Kertész Botond
Műszaki Földtudományi Kar
nappali tagozat
Körei Attila
Gépészmérnöki és Informatikai kar
egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
Tanja Sieber
Gépészmérnöki és Informatikai Kar
szervezett képzésen kívüli egyéni felkészülés
Óváriné dr. Balajti Zsuzsanna
Gépészmérnöki és Informatikai Kar
egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
Szepesi László Gábor
Gépészmérnöki és Informatikai Kar
nappali tagozat
Sáfrányné Gubik Andrea
Gazdaságtudományi Kar
egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
Dr. Csordás Tamás
Gazdaságtudományi Kar
szervezett képzésen kívüli egyéni felkészülés
Fellegi Miklós
Gazdaságtudományi Kar
szervezett képzésen kívüli egyéni felkészülés
Varga Beatrix Margit
Gazdaságtudományi Kar
egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
Somogyi Alíz
Gazdaságtudományi Kar
nappali tagozat
Hernádi László Tibor
Gazdaságtudományi Kar
szervezett képzésen kívüli egyéni felkészülés
Szemán Judit Margit
Gazdaságtudományi Kar
egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
Zsoldos Ildikó
Bölcsészettudományi Kar
szervezett képzésen kívüli egyéni felkészülés
Gergely Gréta Katalin
Műszaki Anyagtudományi Kar
nappali tagozat
Póliska Csaba
Műszaki Anyagtudományi Kar
nappali tagozat
Rádai Levente
Gépészmérnöki és Informatikai Kar
nappali tagozat
Virág Zoltán István
Gépészmérnöki és Informatikai Kar
nappali tagozat
Dr. Szilágyi János Ede
Állam- és Jogtudományi Kar
nappali tagozat
 
Név
Kar
Képzési forma
Dr. Birkás Antal
Állam- és Jogtudományi Kar
egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
Dr. Palásti Gábor Péter
Állam- és Jogtudományi Kar
szervezett képzésen kívüli egyéni felkészülés
Dr. Csécsy Andrea
Állam- és Jogtudományi Kar
egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
Dr. Szemesi Sándor
Állam- és Jogtudományi Kar
egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
Dr. Román Róbert
Állam- és Jogtudományi Kar
egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
Nagy Rita (Varga Rita)
Bölcsészettudományi Kar
szervezett képzésen kívüli egyéni felkészülés
Koleszár Ágnes
Gazdaságtudományi Kar
egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
Szántó Ákos
Gazdaságtudományi Kar
egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
Dr. Bajánházy István
Állam- és Jogtudományi Kar
egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
 
 2009-ben
 
Név
Kar
Képzési forma
Hegedűs András
Műszaki Földtudományi Kar
nappali tagozat
Lengyelné Szilágyi Szilvia
Gépészmérnöki és Informatikai Kar
egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
Agbeko Kwami Nutefe
Gépészmérnöki és Informatikai Kar
szervezett képzésen kívüli egyéni felkészülés
Windt Szandra
Állam- és Jogtudományi Kar
egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
Imre Balázs
Gazdaságtudományi Kar
egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
Jobbik Anita
Műszaki Földtudományi Kar
nappali tagozat
Szabó Attila Imre
Műszaki Földtudományi Kar
nappali tagozat
Budai István
Műszaki Anyagtudományi Kar
nappali tagozat
Dr. Menyhárt Szabolcs Gyula
Állam- és Jogtudományi Kar
nappali tagozat
Név
Kar
Képzési forma
Dr. Fézer Tamás
Állam- és Jogtudományi Kar
egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
Dr. Szabó Annamária Eszter
Állam- és Jogtudományi Kar
nappali tagozat
Dr. Tóth  Gábor Attila
Állam- és Jogtudományi Kar
egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
Sasvári Péter László
Gazdaságtudományi Kar
szervezett képzésen kívüli egyéni felkészülés
Várkonyiné Juhász Mária
Gazdaságtudományi Kar
egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
Szepessy Péter Donát
Bölcsészettudományi Kar
szervezett képzésen kívüli egyéni felkészülés
Ćurković-Major Franciska
Bölcsészettudományi Kar
szervezett képzésen kívüli egyéni felkészülés
Udvarvölgyi Zsolt András
Bölcsészettudományi Kar
szervezett képzésen kívüli egyéni felkészülés
Dr. Szirmai Éva
Bölcsészettudományi Kar
szervezett képzésen kívüli egyéni felkészülés
Zárug Péter Farkas
Bölcsészettudományi Kar
egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
Hosszú Hortenzia
Bölcsészettudományi Kar
szervezett képzésen kívüli egyéni felkészülés
Both Mária Gabriella
Műszaki Földtudományi Kar
szervezett képzésen kívüli egyéni felkészülés
Rónaföldi Arnold Gyula
Műszaki Anyagtudományi Kar
ösztöndíjas aspirantúra
Veres Zsolt
Műszaki Anyagtudományi Kar
nappali tagozat
Dr. Kirs Eszter
Állam- és Jogtudományi Kar
egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
Dr. Kiss Tibor
Állam- és Jogtudományi Kar
egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
Dr. Széles Nóra
Állam- és Jogtudományi Kar
egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
Dr. Varga Nelli Edina
Állam- és Jogtudományi Kar
egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
Dr. Varga Norbert
Állam- és Jogtudományi Kar
nappali tagozat
Gyulai László
Gépészmérnöki és Informatikai Kar
nappali tagozat
Név
Kar
Képzési forma
Mucsi Gábor
Műszaki Földtudományi Kar
nappali tagozat
Szunyog István
Műszaki Földtudományi Kar
nappali tagozat
Baumli Péter
Műszaki Anyagtudományi Kar
nappali tagozat
Détári Anikó
Műszaki Anyagtudományi Kar
nappali tagozat
Márkus Róbert
Műszaki Anyagtudományi Kar
nappali tagozat
Szabó Andrea
Műszaki AnyagtudományiKar
egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
Dudra Judit
Gépészmérnöki és Informatikai Kar
nappalit tagozat
Dr. Asztalos Zsófia
Állam- és Jogtudományi kar
nappali tagozat
Dr. Madai Sándor
Állam- és Jogtudományi Kar
egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
Dr. Nagy László Tibor
Állam- és Jogtudományi Kar
szervezett képzésen kívüli egyéni felkészülés
Dr. Raisz Anikó
Állam- és Jogtudományi Kar
nappali tagozat
Dabasi-Halász Zsuzsanna
Gazdaságtudományi Kar
nappali tagozat
Gulyásné Kerekes Rita
Gazdaságtudományi Kar
nappali tagozgat
Somogyi Márta
Gazdaságtudományi Kar
nappali tagozat
Székely Zsolt
Gazdaságtudományi Kar
egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
 
 2010-ben
 
Név
Kar
Képzési forma
Kardos Ibolya
Műszaki Anyagtudományi Kar
egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
Dr. Pallo József
Állam- és Jogtudományi Kar
szervezett képzésen kívüli egyéni felkészülő
Dr. Szuchy Róbert
Állam- és Jogtudományi Kar
nappali tagozat
Nagy Lajos
Műszaki Földtudományi Kar
szervezett képzésen kívüli egyéni felkészülő
 
Név
Kar
Képzési forma
Simon Andrea
Műszaki Anyagtudományi Kar
nappali tagozat
Zákányiné Mészáros Renáta
Műszaki Anyagtudományi Kar
nappali tagozat
Takács Ágnes Judit
Gépészmérnöki és Informatikai Kar
nappali tagozat
Dr. Nádasné dr. Rab Henriett Enikő
Állam- és Jogtudományi Kar
egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
Dr. Pápai-Tarr Ágnes
Állam- és Jogtudományi Kar
nappali tagozat
Dr. Szabó Krisztián
Állam- és Jogtudományi Kar
egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
Kuttor Dániel János
Gazdaságtudományi Kar
nappali tagozat
Musinszki Zoltán
Gazdaságtudományi Kar
nappali tagozat
Nagy Szilvia
Bölcsészettudományi Kar
egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
Zsolt Péter
Bölcsészettudományi Kar
szervezett képzésen kívüli egyéni felkészülő
Kónya Péter
Műszaki Földtudományi Kar
egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
Vass Péter
Műszaki Földtudományi Kar
nappali tagozat
Dr. Nagy Péter
Állam- és Jogtudományi Kar
egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
Czégé Levente
Gépészmérnöki és Informatikai Kar
nappali tagozat
Jéger Gábor
Műszaki Földtudományi Kar
nappali tagozat
Benke Márton
Műszaki Anyagtudományi Kar
nappali tagozat
Kollár Mariann
Műszaki Anyagtudományi Kar
egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
Mende Tamás
Műszaki Anyagtudományi Kar
nappali tagozat
Molnár Dániel
Műszaki Anyagtudományi Kar
nappali tagozat
Sipos Gergely Csaba
Gépészmérnöki és Informatikai Kar
nappali tagozat
Veres Laura
Gépészmérnöki és Informatikai Kar
 
nappali tagozat
Név
Kar
Képzési forma
Dr. Bartha Ildikó
Állam- és Jogtudományi Kar
egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
Dr. Nagy Adrienn
Állam- és Jogtudományi Kar
nappali tagozat
Dr. Szabó Szilárd
Állam- és Jogtudományi Kar
nappali tagozat
Dr. Tóth Hilda
Állam- és Jogtudományi Kar
nappali tagozat
Galbács Péter
Gazdaságtudományi Kar
nappali tagozat
Kántor Béla Péter
Gazdaságtudományi Kar
nappali tagozat
Péter Zsolt Szabolcs
Gazdaságtudományi Kar
egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
Dr. Szalók Csilla
Gazdaságtudományi Kar
szervezett képzésen kívüli egyéni felkészülő
  
2011-ben
 
Név
Kar
Képzési forma
Markus Kosma
Műszaki Földtudományi Kar
szervezett képzésen kívüli egyéni felkészülő
Sőrés László
Műszaki Földtudományi Kar
egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
Szabados Gábor
Műszaki Földtudományi Kar
szervezett képzésen kívüli egyéni felkészülő
Szepesházi Róbert
Műszaki Földtudományi Kar
szervezett képzésen kívüli egyéni felkészülő
Kuzsella László
Műszaki Anyagtudományi Kar
nappali tagozat
Szilvásiné Rozgonyi Erika
Gépészmérnöki és Informatikai Kar
egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
Tóth Lajos Tibor
Gépészmérnöki és Informatikai Kar
nappali tagozat
Dr. Halász Zsolt
Állam- és Jogtudományi Kar
egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
Dr. Kis László
Állam- és Jogtudományi Kar
nappali tagozat
Dr. Veszprémi Bernadett
Állam- és Jogtudományi Kar
egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
Dr. Fliegauf Gergely
Állam- és Jogtudományi Kar
szervezett képzésen kívüli egyéni felkészülő
Név
Kar
Képzési forma
Dr. Koppányi Szabolcs
Állam- és Jogtudományi Kar
nappali tagozat
Dominik Heere
Gazdaságtudományi Kar
szervezett képzésen kívüli egyéni felkészülő
Dr. Ilyésné dr. Molnár Emese
Gazdaságtudományi Kar
szervezett képzésen kívüli egyéni felkészülő
Kádárné Horváth Ágnes
Gazdaságtudományi Kar
nappali tagozat
Kása Richárd
Gazdaságtudományi Kar
nappali tagozat
Molnár László
Gazdaságtudományi Kar
nappali tagozat
Tokár-Szadai Ágnes
Gazdaságtudományi Kar
nappali tagozat
Tőzsér Anett
Gazdaságtudományi Kar
egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
Siposné Nándori Eszter
Gazdaságtudományi Kar
nappali tagozat
Ádámné Major Andrea
Műszaki Anyagtudományi Kar
egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
Pázmán Judit
Műszaki Anyagtudományi Kar
nappali tagozat
Dr. Maros Zsolt
Gépészmérnöki és Informatikai Kar
szervezett képzésen kívüli egyéni felkészülő
Dr. Nagy Ferenc
Gépészmérnöki és Informatikai Kar
szervezett képzésen kívüli egyéni felkészülő
Dr. Jakab Nóra
Állam- és Jogtudományi Kar
nappali tagozat
Czetz Balázs
Bölcsészettudományi Kar
egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
Dr. Juhász Ágnes
Állam- és Jogtudományi Kar
egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
Szilágyi Roland
Gazdaságtudományi Kar
egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
Kocserha István
Műszaki Anyagtudományi Kar
szervezett képzésen kívüli egyéni felkészülés
Szűcs András
Műszaki Anyagtudományi Kar
egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
Svidró József Tamás
Műszaki Anyagtudományi Kar
nappali tagozat
Baksáné Varga Erika
Gépészmérnöki és Informatikai Kar
egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
Győrffy Ildikó
Gazdaságtudományi Kar
nappali tagozat
Róna Judit Ágnes
Bölcsészettudományi Kar
szervezett képzésen kívüli egyéni felkészülés
 
 2012.
 
Név
Kar
Képzési forma
Vinnai Edina
Állam- és Jogtudományi Kar
nappali tagozat
Fónagy Sándor
Állam- és Jogtudományi Kar
nappali tagozat
Szilágyi Attila
Gépészmérnöki és Informatikai Kar
nappali tagozat
Nagy Gergely
Gazdaságtudományi Kar
szervezett képzésen kívüli egyéni felkészülés
Vágó János
Műszaki Földtudományi Kar
nappali tagozat
Szávai Szabolcs
Gépészmérnöki és Informatikai Kar
nappali tagozat
Tamás Péter
Gépészmérnöki és Informatikai Kar
nappali tagozat
Görög Katalin
Állam- és Jogtudományi Kar
egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
Fogarassy Edit
Állam- és Jogtudományi Kar
egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
Petrasovszky Anna Mária
Állam- és Jogtudományi Kar
szervezett képzésen kívüli egyéni felkészülés
M. Tóth Balázs
Állam- és Jogtudományi Kar
nappali tagozat
Rokolya Gábor
Állam- és Jogtudományi Kar
szervezett képzésen kívüli egyéni felkészülés
Molnár Judit
Állam- és Jogtudományi Kar
nappali tagozat
Csürös Gabriella Klára
Állam- és Jogtudományi Kar
egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
Miskolczi-Bodnárné Harsányi Gyöngyi Melinda
Állam- és Jogtudományi Kar
egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
Cserbáné Nagy Andrea
Állam- és Jogtudományi Kar
nappali tagozat
Gál Erzsébet
Gazdaságtudományi Kar
egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
Harcsik Béla
Műszaki Anyagtudományi Kar
nappali tagozat
Tárczy Edit Zsuzsanna
Állam- és Jogtudományi Kar
nappali tagozat
Turkovics István
Állam- és Jogtudományi Kar
egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
Baranyai Katalin
Bölcsészettudományi Kar
szervezett képzésen kívüli egyéni felkészülés
Név
Kar
Képzési forma
Bereczkiné Záluszki Anna
Bölcsészettudományi Kar
egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
Mizser Attila
Bölcsészettudományi Kar
nappali tagozat
Nagy Csilla
Bölcsészettudományi Kar
nappali tagozat
Kota László
Gépészmérnöki és Informatikai Kar
nappali tagozat
Rimaszéki Gergő
Műszaki Anyagtudományi Kar
nappali tagozat
Somosvári Béla Márton
Műszaki Anyagtudományi Kar
nappali tagozat
 
2013.
Név
Kar
Képzési forma
Nagy Sándor
Műszaki Földtudományi Kar
nappali tagozat
Diaconu Vasile Lucian
Műszaki Anyagtudományi Kar
nappali tagozat
Géber Róbert
Műszaki Anyagtudományi Kar
nappali tagozat
Kovács Sándor
Műszaki Anyagtudományi Kar
nappali tagozat
Szabó Richárd
Műszaki Anyagtudományi Kar
egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
Szombatfalvy Anna Ágnes
Műszaki Anyagtudományi Kar
nappali tagozat
Erdélyi János Péter
Gépészmérnöki és Informatikai Kar
egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
Hegedűs György
Gépészmérnöki és Informatikai Kar
nappali tagozat
Unhauzer Attila
Gépészmérnöki és Informatikai Kar
nappali tagozat
Telek Péter Tamás
Gépészmérnöki és Informatikai Kar
nappali tagozat
Dr. Hallók Tamás
Állam- és Jogtudományi Kar
nappali tagozat
Dr. Hegyi Szabolcs
Állam- és Jogtudományi Kar
nappali tagozat
Dr. Sólyom Péter
Állam- és Jogtudományi Kar
nappali tagozat
Farkas Judit Antónia
Bölcsészettudományi Kar
nappali tagozat
Zsoldos Gabriella Edit
Műszaki Anyagtudományi Kar
nappali tagozat
Bednarik László
Gépészmérnöki és Informatikai Kar
egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
Kristály Ferenc
Műszaki Földtudományi Kar
nappali tagozat
Beleznai Róbert
Gépészmérnöki és Informatikai Kar
nappali tagozat
Kovács Péter Zoltán
Gépészmérnöki és Informatikai Kar
nappali tagozat
Mankovits Tamás
Gépészmérnöki és Informatikai Kar
nappali tagozat
Tóth Balázs
Gépészmérnöki és Informatikai Kar
nappali tagozat
Dr. Varga Zoltán
Állam- és Jogtudományi Kar
nappali tagozat
Lovasné Avató Judit
Gazdaságtudományi Kar
szervezett képzésen kívüli egyéni felkészülés
Kende Tamás
Bölcsészettudományi Kar
szervezett képzésen kívüli egyéni felkészülés
Somogyiné Molnár Judit
Műszaki Földtudományi Kar
nappali tagozat
Bátorfi Richárd
Gépészmérnöki és Informatikai Kar
nappali tagozat
Dúl Jenő Róbert
Gépészmérnöki és Informatikai Kar
egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
Farkas Johanna
Állam- és Jogtudományi Kar
egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
Gondosné dr. Pusztahelyi Réka
Állam- és Jogtudományi Kar
nappali tagozat
Dr. Jánosi Andrea
Állam- és Jogtudományi Kar
egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
Dr. Lehotay Veronika
Állam- és Jogtudományi Kar
egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
Dr. Váradi Szabolcs
Állam- és Jogtudományi Kar
szervezett képzésen kívüli egyéni felkészülés
Aswad Dina
Gazdaságtudományi Kar
egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
Lipták Katalin
Gazdaságtudományi Kar
nappali tagozat
Sebestyénné Szép Tekla
Gazdaságtudományi Kar
nappali tagozat
Virág Margit
Műszaki Földtudományi Kar
szervezett képzésen kívüli egyéni felkészülés
Barabás Péter
Gépészmérnöki és Informatikai Kar
nappali tagozat
Vallasek Magdolna Márta
Állam- és Jogtudományi Kar
egyéni tanrend szerinti szervezett felkészülés
Kovács József
Bölcsészettudományi Kar
nappali tagozat
Kókai-Kunné Szabó Ágnes Katalin
Állam- és Jogtudományi Kar
szervezett képzésen kívüli egyéni felkészülés
Yousef Padganeh
Gazdaságtudományi Kar
nappali tagozat
Hajdú Noémi
Gazdaságtudományi Kar
nappali tagozat
Baracza Mátyás Krisztián
Műszaki Földtudományi Kar
nappali tagozat
Gável Viktória
Műszaki Földtudományi Kar
szervezett képzésen kívüli egyéni felkészülés
Paripás Anikó Noémi
Műszaki Földtudományi Kar
nappali tagozat
Kovácsné Federer Gabriella Petra
Műszaki Földtudományi Kar
nappali tagozat
Bolló Betti
Gépészmérnöki és Informatikai Kar
nappali tagozat
Kocsán Lajos György
Gépészmérnöki és Informatikai Kar
nappali tagozat
Kovács Helga
Gépészmérnöki és Informatikai Kar
nappali tagozat
 
2014.
Név
Kar
Képzési forma
Seres Anna
Műszaki Földtudományi Kar
nappali tagozat
Zákányi Balázs
Műszaki Földtudományi Kar
nappali tagozat
Lévai Gábor
Műszaki Anyagtudományi Kar
nappali tagozat
Bihari Zoltán
Gépészmérnöki és Informatikai Kar
nappali tagozat
Formanek Bence
Gépészmérnöki és Informatikai Kar
egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
Krizsán Zoltán
Gépészmérnöki és Informatikai Kar
szervezett képzésen kívüli egyéni felkészülés
Ladányi Richárd
Gépészmérnöki és Informatikai Kar
szervezett képzésen kívüli egyéni felkészülés
Vincze Dávid
Gépészmérnöki és Informatikai Kar
nappali tagozat
Molnár Viktor
Gazdaságtudományi Kar
egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
Varga Bernadett
Bölcsészettudományi Kar
nappali tagozat
Koncsik Zsuzsanna
Gépészmérnöki és Informatikai Kar
nappali tagozat
Piricz Noémi
Gazdaságtudományi Kar
egyéni tanrend szerinti szervezett képzés

 


Forrás információk
Tartalomszolgáltató: Kazár Lászlóné (rekkazar@gold.uni-miskolc.hu)
Szerkesztő: Web Administrator (w3admin@uni-miskolc.hu)
2014-04-15 11:18:18


FOUCAULT-INGA
tovább az élõképhez

ESEMÉNYEK, RENDEZVÉNYEK

Tovább>>

Új esemény felvitele>>

Legfrissebb állásajánlatok
az Alumni Portálon

Még több>>

Postai cím: 3515 Miskolc-Egyetemváros * Központi telefon: (36) 46 565-111 * Webmester: w3admin@uni-miskolc.hu
Copyright © 2003-2017 ME Számítóközpont
Designed by COMTRANS